לעיצוב 0 0.00

0-מאמרים
מס 0.00
שלם 0.00
Sindox iPhone 13 Pro Max Magnetic Case התואם למגספה, דקיק זעזוע, הגנה על ציון צבאי, נרתיק TPU של אנטי-סקרט מגנטי משקוף מט.

Sindox iPhone 13 Pro Max Magnetic Case התואם למגספה, דקיק זעזוע, הגנה על ציון צבאי, נרתיק TPU של אנטי-סקרט מגנטי משקוף מט.

ILS 15.50
 

זמין.
סחורה

[לחצני "לחץ" משופרים 'לחץ'] : לחצני מישוש למשוב מוצק ולחץ קל. 32 מחשב המובנים באופן מושלם מגנטים מיושרים הופכים את הטעינה האלחוטית למהירה וקלה מתמיד. מחשב הפרימיום וגב TPU מספקים תחושת מגע משיקה משייית. עם מגנטים מחוזקים, מארז TPU של ספיגת זעזועים משולב מגנט. 4 כריות אוויר על 4 פינות ליצירת הגנה רכה כוללת לטלפון שלך.6ft לקרקע קשה. זה נבדק לעמוד בטיפה של טלפון עד מטר וחצי. [מיועד לאייפון 13 Pro Max] : Sindox i Phone 13 Pro Max Magentic Case תואם לכל אביזרי Mag-Safe. מתאים לחלוטין לאייפון 13 Pro Max, 6. עם מארז ה- i Phone המגנטי של Sindox, הטלפון שלך מוסמך לשרוד גם אם הוא נופל 3000+ פעמים מגובה של 6. עם מארז ה- i Phone המגנטי של Sindox, הטלפון שלך מוסמך לשרוד גם אם הוא נופל 3000+ פעמים מגובה של 6. 32 מחשב המובנים באופן מושלם מגנטים מיושרים הופכים את הטעינה האלחוטית למהירה וקלה מתמיד. שמעת כי נכון הכפתורים 'ילחצו' טוב יותר.6ft לקרקע קשה.5 מ"מ להגנה על המצלמה, וקצוות מסך מוגבהים של 1. זה נבדק לעמוד בטיפה של טלפון עד מטר וחצי. [מה תקבל] : תקבל מוצר באיכות גבוהה של Sindox ושירות מיטב המכירה, מארז אייפון מגנטי, אחריות של 18 חודשים, שירות לקוחות מקוון 24 שעות. [מה תקבל] : תקבל מוצר באיכות גבוהה של Sindox ושירות מיטב המכירה, מארז אייפון מגנטי, אחריות של 18 חודשים, שירות לקוחות מקוון 24 שעות. [לחצני "לחץ" משופרים 'לחץ'] : לחצני מישוש למשוב מוצק ולחץ קל.5 מ"מ להגנה על המצלמה, וקצוות מסך מוגבהים של 1. מחשב הפרימיום וגב TPU מספקים תחושת מגע משיקה משייית. [עדשות ומסך שומר] : קצה מוגבה 2. זה יכול לספק הגנה מצוינת לטלפון שלך.

] על המוצר עד

קונים גם בוחרים